enderufrescn

FAQ

ZLIN AIRCRAFT a.s.

ZLIN AIRCRAFT a.s.

Profesionální tým • zkušenost s leteckou výrobou • vysoké požadavky na přesnost a kvalitu • široký rozsah výrobních možností.
Martin Šonka se stal vicemistrem světa! Martin Šonka se stal vicemistrem světa!

Martin Šonka, partner a tvář naší společnosti ZLIN AIRCRAFT a. s. sice svůj boj o titul Mistra světa v Red Bull Air Race do šťastného konce nedotáhl, přesto předvedl skvělý výkon a stal se vicemistrem světa!

Martin Šonka v Portu zvítězil a dostal se znovu do čela šampionátu Martin Šonka v Portu zvítězil a dostal se znovu do čela šampionátu

Český pilot Martin Šonka vyhrál šestý závod světového šampionátu Red Bull Air Race v Portu. Díky vítězství se také vrátil dva závody před koncem do čela celkového pořadí.

Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby

Náměstek ministra průmyslu a obchodu České republiky Vladimír Bärtl použil pro dopravu na neformální zasedání Rady ministrů EU pro konkurenceschopnost do Tallinnu netradiční dopravní prostředek.

Archiv novinek

 

Vítáme Vás na našich webových stránkách. Některé námi poskytované informace jsou dostupné pouze při přihlášení do svého uživatelského profilu nebo po zaplacení registračního poplatku. V případě, že se Vám nezobrazuje Vámi požadovaný obsah, ujistěte se, že jste přihlášeni pod svým uživatelským účtem a máte dostatečné oprávnění.

Mapa přístupů

Mapu přístupů popisuje následující tabulka:

Přístup / uživatel Web Registrace bez poplatku Registrace s poplatkem
Certifikáty X X X
Všeobecné dokumenty X X X
Služba Safe-Life - X X
Servisní dopisy - - X
Katalogy náhradních dílů X X X
Bulletiny - - X
Objednávkové formuláře - X X

Základní registrace je bezplatná lze ji provést zde.

Registrace - uživatele

Pro úspěšnou registraci je nutné vyplnit všechny údaje označené indexem *. O zpracování a aktivaci Vaše uživatelského profilu budete informováni e-mailem. Vámi zadané heslo, kontaktní, fakturační a doplňující informace lze měnit po přihlášení v sekci PROFIL.

Pro využívání monitorování života letounu službou Safe-Life je nutné uvést emailový kontakt, na který budou odesílány výsledky vyhodnocení.

Pro případ poptávky náhradních dílů, služeb, výcviku atd. je nutné uvést emailový kontakt, na který budou zaslány zpracované nabídky.

Registrace s poplatkem

Po zaplacení ročního poplatku bude uživateli umožněn přístup k bulletinové službě a aktuální technické dokumentaci. Uživatel může zažádat o přístup do placené sekce ze svého PROFILU. Délka trvání oprávnění je jeden rok.

Objednávkové formuláře

K objednávce náhradních dílů, servisu či školení lze využít přednastavené objednávkové formuláře. V uživatelském profilu musí být uveden emailový kontakt, na který bude odeslána zpracovaná cenová nabídka.

Služba Safe-Life

Služba Safe-Life slouží k monitorování bezpečného života letounů značky ZLIN (řada Z 40 a Z 50). K využívání služby je nutné splnit následující podmínky:

  • Letoun je fyzicky osazen registračním akcelerometrem AMU1.
  • Uživatel provedl registraci letounu, který bude sledován.
  • Uživatel zasílá data k vyhodnocení v předepsaných intervalech.

Více informací o Safe-Life naleznete zde.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.