enderufrescn

Kooperace

Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby

Náměstek ministra průmyslu a obchodu České republiky Vladimír Bärtl použil pro dopravu na neformální zasedání Rady ministrů EU pro konkurenceschopnost do Tallinnu netradiční dopravní prostředek.

Baťova Electra přiletí domů Baťova Electra přiletí domů

Přijměte pozvání a přijďte se podívat na historický letoun, se kterým J. A. Baťa před 80 lety podnikl obchodní cestu kolem světa. V rámci doprovodného programu budeme křtít knihu Jana Hermana - Baťa létá z Otrokovic.

ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017 ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017

U příležitosti 11. ročníku největšího a nejvýznamnějšího veletrhu v oblasti obrany a bezpečnosti v Latinské Americe, veletrhu LAAD 2017, který proběhne ve dnech 4. – 7. dubna 2017, nám dovolte Vás co nejsrdečněji pozvat k návštěvě naší expozice Q20, v hale č. 3 v prostoru kongresového centra Riocentro ve městě Rio de Janeiro v Brazílii.

Archiv novinek

 

Přehled výrobních a technologických možností

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. je v souladu se svou tradicí a vývojem zaměřena a vybavena pro výrobu akrobatických, výcvikových, transportních a zemědělských letounů a výrobu komponentů letounů pro jiné letecké výrobce. Vyrábíme pro letouny nosné konstrukce z tvářeného plechu, obráběné, svařované a nýtované díly a provádíme kompletní montáže letounů. Vyrábíme elektrické kabeláže včetně instalace do letounů, zapojení a ověřování funkcí systémů kontrolních a navigačních.

Provádíme zálet letounů. Jsme vybaveni pro provádění povrchových úprav dílů ocelových a ze slitin hliníku vč. provádění nátěrů dílů i konečných letounů.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.