enderufrescn

Kooperace

Baťova Electra přiletí domů Baťova Electra přiletí domů

Přijměte pozvání a přijďte se podívat na historický letoun, se kterým J. A. Baťa před 80 lety podnikl obchodní cestu kolem světa. V rámci doprovodného programu budeme křtít knihu Jana Hermana - Baťa létá z Otrokovic.

ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017 ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017

U příležitosti 11. ročníku největšího a nejvýznamnějšího veletrhu v oblasti obrany a bezpečnosti v Latinské Americe, veletrhu LAAD 2017, který proběhne ve dnech 4. – 7. dubna 2017, nám dovolte Vás co nejsrdečněji pozvat k návštěvě naší expozice Q20, v hale č. 3 v prostoru kongresového centra Riocentro ve městě Rio de Janeiro v Brazílii.

PF 2017 PF 2017

Děkujeme za spolupráci v roce 2016 a přejeme mnoho osobních i profesních úspěchů v roce 2017.

Archiv novinek

 

Přehled výrobních a technologických možností

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. je v souladu se svou tradicí a vývojem zaměřena a vybavena pro výrobu akrobatických, výcvikových, transportních a zemědělských letounů a výrobu komponentů letounů pro jiné letecké výrobce. Vyrábíme pro letouny nosné konstrukce z tvářeného plechu, obráběné, svařované a nýtované díly a provádíme kompletní montáže letounů. Vyrábíme elektrické kabeláže včetně instalace do letounů, zapojení a ověřování funkcí systémů kontrolních a navigačních.

Provádíme zálet letounů. Jsme vybaveni pro provádění povrchových úprav dílů ocelových a ze slitin hliníku vč. provádění nátěrů dílů i konečných letounů.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.