enderufrescn

Interiér

Baťova Electra přiletí domů Baťova Electra přiletí domů

Přijměte pozvání a přijďte se podívat na historický letoun, se kterým J. A. Baťa před 80 lety podnikl obchodní cestu kolem světa. V rámci doprovodného programu budeme křtít knihu Jana Hermana - Baťa létá z Otrokovic.

ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017 ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017

U příležitosti 11. ročníku největšího a nejvýznamnějšího veletrhu v oblasti obrany a bezpečnosti v Latinské Americe, veletrhu LAAD 2017, který proběhne ve dnech 4. – 7. dubna 2017, nám dovolte Vás co nejsrdečněji pozvat k návštěvě naší expozice Q20, v hale č. 3 v prostoru kongresového centra Riocentro ve městě Rio de Janeiro v Brazílii.

PF 2017 PF 2017

Děkujeme za spolupráci v roce 2016 a přejeme mnoho osobních i profesních úspěchů v roce 2017.

Archiv novinek

 

Pro zajištění maximální spokojenosti jsou interiéry našich letadel vyráběny na základě přání a potřeb zákazníka a poskytují jak komfort, tak funkčnost použití. Podléhají vysoké úrovni řemeslného zpracování, přičemž pozornost je věnována detailům. Každé jedno letadlo si s sebou nese jemný charakteristický styl společnosti.

Optimalizace kokpitu zajišťuje kompromis mezi požadavky na vnější výhled, zónu dosahu a nastavitelnost prvků interiéru. Kabiny jsou řešeny v souladu s ergonomií a praktičností s cílem zachování pohodlí posádky a její maximální bezpečnosti. Optimální poloha rukou, dostatek prostoru pro nohy i hlavu, dosažitelnost pedálů, tvar palubní desky -  to vše napomáhá lepšímu odečítání údajů přístrojů a lepšímu výhledu, a tudíž lepší celkové orientaci.

Rozsáhlé zasklení kokpitu poskytuje neomezený vnější výhled a dobrou orientaci v prostoru, a činí z letu i příjemný vizuální zážitek. Posuvná část kabiny s otvíráním vpřed zajišťuje snadný nástup a výstup.

Zpracování palubních desek je intuitivní a informace, které se pilotům zobrazují, jsou vždy po ruce, srozumitelné a okamžité. Ovládací prvky jsou ergonomicky příjemné a ze sedadel dobře dosažitelné. Přístrojové vybavení může být analogové nebo digitální pomocí Glasscockpitu Garmin  s dotykovými obrazovkami (Garmin 500 pro Z 242 L a Garmin 950 pro Z 143 LSi).

Sedadla ergonomického tvaru jsou přizpůsobená všem typům postav. Letadlo je určeno dle typu pro dvě (Z 242 L) až čtyři (Z 143 LSi) osoby v rozměrově vhodných a v případě přední řady také podélně polohovatelných sedadel. Všechna sedadla jsou opatřena čtyřbodovými (Z 143 LSi) a pětibodovými (Z 242 L) bezpečnostními pásy s dobře ovladatelným kovovým západkovým zařízením. Ty zajišťují dostatečnou fixaci těla k sedačce, důležitou pro interakci pilota se strojem.

Dostatek místa na zadních sedadlech v případě čtyřmístného letounu (Z 143 LSi) zajišťuje výjimečný zážitek a pohodlí i pro cestující vzadu.  V případě potřeby je možné zadní sedadla odejmout pro zvětšení úložného prostoru.

Všechny použité materiály jsou vyráběny speciálně pro letecký průmysl, jsou certifikované a vysoce jakostní a splňují nezbytné průmyslové, bezpečnostní, zdravotní a ekologické normy. Nabídka zahrnuje produkty špičkové kvality od světových výrobců, přičemž zákazník může vybírat z řady barev a materiálů. Dle přání zákazníka lze tyto materiály doplnit individuálním tiskem, ražbou či výšivkou. 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.