enderufrescn

Letecké komponenty

Výhody

Výhody

Originální náhradní díly garantované výrobcem • garance bezpečnosti a spolehlivosti provozu • úspora provozních nákladů • dokonalá a spolehlivá funkčnost • žádné kompromisy mezi cenou a kvalitou • objednávka online snadno a rychle.
Baťova Electra přiletí domů Baťova Electra přiletí domů

Přijměte pozvání a přijďte se podívat na historický letoun, se kterým J. A. Baťa před 80 lety podnikl obchodní cestu kolem světa. V rámci doprovodného programu budeme křtít knihu Jana Hermana - Baťa létá z Otrokovic.

ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017 ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017

U příležitosti 11. ročníku největšího a nejvýznamnějšího veletrhu v oblasti obrany a bezpečnosti v Latinské Americe, veletrhu LAAD 2017, který proběhne ve dnech 4. – 7. dubna 2017, nám dovolte Vás co nejsrdečněji pozvat k návštěvě naší expozice Q20, v hale č. 3 v prostoru kongresového centra Riocentro ve městě Rio de Janeiro v Brazílii.

PF 2017 PF 2017

Děkujeme za spolupráci v roce 2016 a přejeme mnoho osobních i profesních úspěchů v roce 2017.

Archiv novinek

 

ZLIN AIRCRAFT: VÝROBCE LETECKÝCH KOMPONENTŮ

Dominantním programem společnosti není jen výroba letadel. Od samého počátku vyvíjíme, testujeme a vyrábíme kola, brzdy a padákové díly nejen pro svá letadla, ale i pro další výrobce v civilním i vojenském sektoru po celém světě. Naše certifikované výrobky splňují nejpřísnější individuální požadavky na širokou paletu letových misí při nejrůznějších podmínkách.

Kola a brzdy vyrábíme rovněž pro letadla L 159 ALCA, L-410, větroně L-23, L-33 a mnohé další typy. Mezi výrobky jsou i vystřelovací sedačky, stabilizátory a směrovky.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.