enderufrescn

Výcvik mechaniků

Výhody

Výhody

Profesionální tým • dlouhodobá zkušenost • jasná koncepce vzdělávání • aplikace nejnovějších poznatků z provozu letounů.
Baťova Electra přiletí domů Baťova Electra přiletí domů

Přijměte pozvání a přijďte se podívat na historický letoun, se kterým J. A. Baťa před 80 lety podnikl obchodní cestu kolem světa. V rámci doprovodného programu budeme křtít knihu Jana Hermana - Baťa létá z Otrokovic.

ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017 ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017

U příležitosti 11. ročníku největšího a nejvýznamnějšího veletrhu v oblasti obrany a bezpečnosti v Latinské Americe, veletrhu LAAD 2017, který proběhne ve dnech 4. – 7. dubna 2017, nám dovolte Vás co nejsrdečněji pozvat k návštěvě naší expozice Q20, v hale č. 3 v prostoru kongresového centra Riocentro ve městě Rio de Janeiro v Brazílii.

PF 2017 PF 2017

Děkujeme za spolupráci v roce 2016 a přejeme mnoho osobních i profesních úspěchů v roce 2017.

Archiv novinek

 

Organizace pro výcvik a údržbu

Nikdo nezná letadla ZLIN lépe než ti, kdo je postavili . Nezadržitelný vývoj letadlové techniky a používání nejmodernějších pokrokových technologií u nových letadel ZLIN automaticky vyvolává i odpovídající nutnost neustálého vzdělávání personálu našeho autorizovaného servisu.

Vybudovali jsme samostatné školicí středisko s řadou nezbytných přístrojů a pomůcek pro školení, máme team školitelů a jasné koncepce vzdělávání, která je zpracována s ohledem na rozdílné funkční specializace servisních služeb, kde zohledňuje potřeby rozsahu a stupně obtížnosti vzdělávání. Výsledkem je profesionální a odborně vysoce kvalifikovaný personál působící v našem autorizovaném servisu.

Využijte i vy příležitost rozšiřovat své vědomosti a dovednosti.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.