enderufrescn

Výcvik mechaniků

Výhody

Výhody

Profesionální tým • dlouhodobá zkušenost • jasná koncepce vzdělávání • aplikace nejnovějších poznatků z provozu letounů.
Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby

Náměstek ministra průmyslu a obchodu České republiky Vladimír Bärtl použil pro dopravu na neformální zasedání Rady ministrů EU pro konkurenceschopnost do Tallinnu netradiční dopravní prostředek.

Baťova Electra přiletí domů Baťova Electra přiletí domů

Přijměte pozvání a přijďte se podívat na historický letoun, se kterým J. A. Baťa před 80 lety podnikl obchodní cestu kolem světa. V rámci doprovodného programu budeme křtít knihu Jana Hermana - Baťa létá z Otrokovic.

ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017 ZLIN AIRCRAFT na LAAD 2017

U příležitosti 11. ročníku největšího a nejvýznamnějšího veletrhu v oblasti obrany a bezpečnosti v Latinské Americe, veletrhu LAAD 2017, který proběhne ve dnech 4. – 7. dubna 2017, nám dovolte Vás co nejsrdečněji pozvat k návštěvě naší expozice Q20, v hale č. 3 v prostoru kongresového centra Riocentro ve městě Rio de Janeiro v Brazílii.

Archiv novinek

 

Organizace pro výcvik a údržbu

Nikdo nezná letadla ZLIN lépe než ti, kdo je postavili . Nezadržitelný vývoj letadlové techniky a používání nejmodernějších pokrokových technologií u nových letadel ZLIN automaticky vyvolává i odpovídající nutnost neustálého vzdělávání personálu našeho autorizovaného servisu.

Vybudovali jsme samostatné školicí středisko s řadou nezbytných přístrojů a pomůcek pro školení, máme team školitelů a jasné koncepce vzdělávání, která je zpracována s ohledem na rozdílné funkční specializace servisních služeb, kde zohledňuje potřeby rozsahu a stupně obtížnosti vzdělávání. Výsledkem je profesionální a odborně vysoce kvalifikovaný personál působící v našem autorizovaném servisu.

Využijte i vy příležitost rozšiřovat své vědomosti a dovednosti.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.