enderufrescn

FAQ

ZLIN AIRCRAFT a.s.

ZLIN AIRCRAFT a.s.

Profesionální tým • zkušenost s leteckou výrobou • vysoké požadavky na přesnost a kvalitu • široký rozsah výrobních možností.
Změny v příjezdu do areálu společnosti Změny v příjezdu do areálu společnosti

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás upozornit, že od pondělí 29. 10. 2018 se mění poloha vjezdu do areálu naší společnosti.

Po Budapešti a Kazani vítězí Martin Šonka i ve Vídni! Po Budapešti a Kazani vítězí Martin Šonka i ve Vídni!

Před týdnem slavil Martin Šonka hattrick v akrobacii, když vyhrál Mistrovství Evropy ve freestylu potřetí v řadě. Teď se mu podobný kousek podařil ve Světovém šampionátu Red Bull Air Race, když vyhrál třetí závod v řadě!

Martin Šonka vítězí i v Kazani! Martin Šonka vítězí i v Kazani!

Jako den a noc. Tak vypadal pro českého pilota a našeho partnera Martina Šonku pátý závod letošního šampionátu Red Bull Air Race v Kazani.

Archiv novinek

 

Vítáme Vás na našich webových stránkách. Některé námi poskytované informace jsou dostupné pouze při přihlášení do svého uživatelského profilu nebo po zaplacení registračního poplatku. V případě, že se Vám nezobrazuje Vámi požadovaný obsah, ujistěte se, že jste přihlášeni pod svým uživatelským účtem a máte dostatečné oprávnění.

Mapa přístupů

Mapu přístupů popisuje následující tabulka:

Přístup / uživatel Web Registrace bez poplatku Registrace s poplatkem
Certifikáty X X X
Všeobecné dokumenty X X X
Služba Safe-Life - X X
Servisní dopisy - - X
Katalogy náhradních dílů X X X
Bulletiny - - X
Objednávkové formuláře - X X

Základní registrace je bezplatná lze ji provést zde.

Registrace - uživatele

Pro úspěšnou registraci je nutné vyplnit všechny údaje označené indexem *. O zpracování a aktivaci Vaše uživatelského profilu budete informováni e-mailem. Vámi zadané heslo, kontaktní, fakturační a doplňující informace lze měnit po přihlášení v sekci PROFIL.

Pro využívání monitorování života letounu službou Safe-Life je nutné uvést emailový kontakt, na který budou odesílány výsledky vyhodnocení.

Pro případ poptávky náhradních dílů, služeb, výcviku atd. je nutné uvést emailový kontakt, na který budou zaslány zpracované nabídky.

Registrace s poplatkem

Po zaplacení ročního poplatku bude uživateli umožněn přístup k bulletinové službě a aktuální technické dokumentaci. Uživatel může zažádat o přístup do placené sekce ze svého PROFILU. Délka trvání oprávnění je jeden rok.

Objednávkové formuláře

K objednávce náhradních dílů, servisu či školení lze využít přednastavené objednávkové formuláře. V uživatelském profilu musí být uveden emailový kontakt, na který bude odeslána zpracovaná cenová nabídka.

Služba Safe-Life

Služba Safe-Life slouží k monitorování bezpečného života letounů značky ZLIN (řada Z 40 a Z 50). K využívání služby je nutné splnit následující podmínky:

  • Letoun je fyzicky osazen registračním akcelerometrem AMU1.
  • Uživatel provedl registraci letounu, který bude sledován.
  • Uživatel zasílá data k vyhodnocení v předepsaných intervalech.

Více informací o Safe-Life naleznete zde.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.