enderufrescn

Kooperace

Martin Šonka se stal vicemistrem světa! Martin Šonka se stal vicemistrem světa!

Martin Šonka, partner a tvář naší společnosti ZLIN AIRCRAFT a. s. sice svůj boj o titul Mistra světa v Red Bull Air Race do šťastného konce nedotáhl, přesto předvedl skvělý výkon a stal se vicemistrem světa!

Martin Šonka v Portu zvítězil a dostal se znovu do čela šampionátu Martin Šonka v Portu zvítězil a dostal se znovu do čela šampionátu

Český pilot Martin Šonka vyhrál šestý závod světového šampionátu Red Bull Air Race v Portu. Díky vítězství se také vrátil dva závody před koncem do čela celkového pořadí.

Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby

Náměstek ministra průmyslu a obchodu České republiky Vladimír Bärtl použil pro dopravu na neformální zasedání Rady ministrů EU pro konkurenceschopnost do Tallinnu netradiční dopravní prostředek.

Archiv novinek

 

Přehled výrobních a technologických možností

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. je v souladu se svou tradicí a vývojem zaměřena a vybavena pro výrobu akrobatických, výcvikových, transportních a zemědělských letounů a výrobu komponentů letounů pro jiné letecké výrobce. Vyrábíme pro letouny nosné konstrukce z tvářeného plechu, obráběné, svařované a nýtované díly a provádíme kompletní montáže letounů. Vyrábíme elektrické kabeláže včetně instalace do letounů, zapojení a ověřování funkcí systémů kontrolních a navigačních.

Provádíme zálet letounů. Jsme vybaveni pro provádění povrchových úprav dílů ocelových a ze slitin hliníku vč. provádění nátěrů dílů i konečných letounů.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.