enderufrescn

Kooperace

PF 2019 PF 2019

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za dosavadní spolupráci, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do roku 2019.

Michal Hrůza nahrál videoklip k písni Nad světem (Nezapomínej) z filmu NARUŠITEL Michal Hrůza nahrál videoklip k písni Nad světem (Nezapomínej) z filmu NARUŠITEL

Silný a napínavý příběh českého leteckého esa, jeho kamarádů i bezbřehou lásku k létání přináší do kin film Narušitel. Michal Hrůza nyní přichází s videoklipem k tomuto filmu.

Připravujeme pro vás nové webové stránky! Připravujeme pro vás nové webové stránky!

Vážení návštěvníci, dovolujeme si vás informovat, že v současné době pro vás připravujeme nové přehledné webové stránky.

Archiv novinek

 

Přehled výrobních a technologických možností

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. je v souladu se svou tradicí a vývojem zaměřena a vybavena pro výrobu akrobatických, výcvikových, transportních a zemědělských letounů a výrobu komponentů letounů pro jiné letecké výrobce. Vyrábíme pro letouny nosné konstrukce z tvářeného plechu, obráběné, svařované a nýtované díly a provádíme kompletní montáže letounů. Vyrábíme elektrické kabeláže včetně instalace do letounů, zapojení a ověřování funkcí systémů kontrolních a navigačních.

Provádíme zálet letounů. Jsme vybaveni pro provádění povrchových úprav dílů ocelových a ze slitin hliníku vč. provádění nátěrů dílů i konečných letounů.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.