enderufrescn

Interiér

Svět opustila letecká legenda Jiří Kobrle Svět opustila letecká legenda Jiří Kobrle

17. května nás zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku nedožitých 84 let po těžké nemoci navždy odešla legenda leteckého sportu a patron českého letectví, Ing. Jiří Kobrle. Jeho život byl se ZLIN AIRCRAFT neodmyslitelně spjat, působil v naší společnosti jako mimořádně zkušený zalétávací pilot a poradce, člověk s bohatými leteckými zkušenostmi.

ZLIN AIRCRAFT na veletrhu FAMEX 2019 ZLIN AIRCRAFT na veletrhu FAMEX 2019

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat k návštěvě Mezinárodního veletrhu FAMEX 2019 ve dnech 24. - 27. dubna 2019 na Vojenské letecké základně v Santa Lucii, Mexiko.

PF 2019 PF 2019

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za dosavadní spolupráci, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do roku 2019.

Archiv novinek

 

Pro zajištění maximální spokojenosti jsou interiéry našich letadel vyráběny na základě přání a potřeb zákazníka a poskytují jak komfort, tak funkčnost použití. Podléhají vysoké úrovni řemeslného zpracování, přičemž pozornost je věnována detailům. Každé jedno letadlo si s sebou nese jemný charakteristický styl společnosti.

Optimalizace kokpitu zajišťuje kompromis mezi požadavky na vnější výhled, zónu dosahu a nastavitelnost prvků interiéru. Kabiny jsou řešeny v souladu s ergonomií a praktičností s cílem zachování pohodlí posádky a její maximální bezpečnosti. Optimální poloha rukou, dostatek prostoru pro nohy i hlavu, dosažitelnost pedálů, tvar palubní desky -  to vše napomáhá lepšímu odečítání údajů přístrojů a lepšímu výhledu, a tudíž lepší celkové orientaci.

Rozsáhlé zasklení kokpitu poskytuje neomezený vnější výhled a dobrou orientaci v prostoru, a činí z letu i příjemný vizuální zážitek. Posuvná část kabiny s otvíráním vpřed zajišťuje snadný nástup a výstup.

Zpracování palubních desek je intuitivní a informace, které se pilotům zobrazují, jsou vždy po ruce, srozumitelné a okamžité. Ovládací prvky jsou ergonomicky příjemné a ze sedadel dobře dosažitelné. Přístrojové vybavení může být analogové nebo digitální pomocí Glasscockpitu Garmin  s dotykovými obrazovkami (Garmin 500 pro Z 242 L a Garmin 950 pro Z 143 LSi).

Sedadla ergonomického tvaru jsou přizpůsobená všem typům postav. Letadlo je určeno dle typu pro dvě (Z 242 L) až čtyři (Z 143 LSi) osoby v rozměrově vhodných a v případě přední řady také podélně polohovatelných sedadel. Všechna sedadla jsou opatřena čtyřbodovými (Z 143 LSi) a pětibodovými (Z 242 L) bezpečnostními pásy s dobře ovladatelným kovovým západkovým zařízením. Ty zajišťují dostatečnou fixaci těla k sedačce, důležitou pro interakci pilota se strojem.

Dostatek místa na zadních sedadlech v případě čtyřmístného letounu (Z 143 LSi) zajišťuje výjimečný zážitek a pohodlí i pro cestující vzadu.  V případě potřeby je možné zadní sedadla odejmout pro zvětšení úložného prostoru.

Všechny použité materiály jsou vyráběny speciálně pro letecký průmysl, jsou certifikované a vysoce jakostní a splňují nezbytné průmyslové, bezpečnostní, zdravotní a ekologické normy. Nabídka zahrnuje produkty špičkové kvality od světových výrobců, přičemž zákazník může vybírat z řady barev a materiálů. Dle přání zákazníka lze tyto materiály doplnit individuálním tiskem, ražbou či výšivkou. 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.