enderufrescn

Interiér

Martin Šonka je mistrem světa! Martin Šonka je mistrem světa!

Závody Red Bull Air Race 2018 znají svého vítěze a není jím nikdo jiný než náš dlouholetý partner Martin Šonka!

Změny v příjezdu do areálu společnosti Změny v příjezdu do areálu společnosti

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás upozornit, že od pondělí 29. 10. 2018 se mění poloha vjezdu do areálu naší společnosti.

Po Budapešti a Kazani vítězí Martin Šonka i ve Vídni! Po Budapešti a Kazani vítězí Martin Šonka i ve Vídni!

Před týdnem slavil Martin Šonka hattrick v akrobacii, když vyhrál Mistrovství Evropy ve freestylu potřetí v řadě. Teď se mu podobný kousek podařil ve Světovém šampionátu Red Bull Air Race, když vyhrál třetí závod v řadě!

Archiv novinek

 

Pro zajištění maximální spokojenosti jsou interiéry našich letadel vyráběny na základě přání a potřeb zákazníka a poskytují jak komfort, tak funkčnost použití. Podléhají vysoké úrovni řemeslného zpracování, přičemž pozornost je věnována detailům. Každé jedno letadlo si s sebou nese jemný charakteristický styl společnosti.

Optimalizace kokpitu zajišťuje kompromis mezi požadavky na vnější výhled, zónu dosahu a nastavitelnost prvků interiéru. Kabiny jsou řešeny v souladu s ergonomií a praktičností s cílem zachování pohodlí posádky a její maximální bezpečnosti. Optimální poloha rukou, dostatek prostoru pro nohy i hlavu, dosažitelnost pedálů, tvar palubní desky -  to vše napomáhá lepšímu odečítání údajů přístrojů a lepšímu výhledu, a tudíž lepší celkové orientaci.

Rozsáhlé zasklení kokpitu poskytuje neomezený vnější výhled a dobrou orientaci v prostoru, a činí z letu i příjemný vizuální zážitek. Posuvná část kabiny s otvíráním vpřed zajišťuje snadný nástup a výstup.

Zpracování palubních desek je intuitivní a informace, které se pilotům zobrazují, jsou vždy po ruce, srozumitelné a okamžité. Ovládací prvky jsou ergonomicky příjemné a ze sedadel dobře dosažitelné. Přístrojové vybavení může být analogové nebo digitální pomocí Glasscockpitu Garmin  s dotykovými obrazovkami (Garmin 500 pro Z 242 L a Garmin 950 pro Z 143 LSi).

Sedadla ergonomického tvaru jsou přizpůsobená všem typům postav. Letadlo je určeno dle typu pro dvě (Z 242 L) až čtyři (Z 143 LSi) osoby v rozměrově vhodných a v případě přední řady také podélně polohovatelných sedadel. Všechna sedadla jsou opatřena čtyřbodovými (Z 143 LSi) a pětibodovými (Z 242 L) bezpečnostními pásy s dobře ovladatelným kovovým západkovým zařízením. Ty zajišťují dostatečnou fixaci těla k sedačce, důležitou pro interakci pilota se strojem.

Dostatek místa na zadních sedadlech v případě čtyřmístného letounu (Z 143 LSi) zajišťuje výjimečný zážitek a pohodlí i pro cestující vzadu.  V případě potřeby je možné zadní sedadla odejmout pro zvětšení úložného prostoru.

Všechny použité materiály jsou vyráběny speciálně pro letecký průmysl, jsou certifikované a vysoce jakostní a splňují nezbytné průmyslové, bezpečnostní, zdravotní a ekologické normy. Nabídka zahrnuje produkty špičkové kvality od světových výrobců, přičemž zákazník může vybírat z řady barev a materiálů. Dle přání zákazníka lze tyto materiály doplnit individuálním tiskem, ražbou či výšivkou. 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.