enderufrescn

O společnosti

PF 2019 PF 2019

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za dosavadní spolupráci, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do roku 2019.

Michal Hrůza nahrál videoklip k písni Nad světem (Nezapomínej) z filmu NARUŠITEL Michal Hrůza nahrál videoklip k písni Nad světem (Nezapomínej) z filmu NARUŠITEL

Silný a napínavý příběh českého leteckého esa, jeho kamarádů i bezbřehou lásku k létání přináší do kin film Narušitel. Michal Hrůza nyní přichází s videoklipem k tomuto filmu.

Připravujeme pro vás nové webové stránky! Připravujeme pro vás nové webové stránky!

Vážení návštěvníci, dovolujeme si vás informovat, že v současné době pro vás připravujeme nové přehledné webové stránky.

Archiv novinek

 

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. je česká společnost, která pokračuje ve výrobě světově uznávaných cvičných, akrobatických a víceúčelových letadel ZLIN. Značka ZLIN patří k nejstarším leteckým značkám na světě s tradicí od roku 1934.

Předmětem podnikatelské činnosti společnosti je zejména vývoj, výroba a prodej letadel, leteckých komponent a originálních dílů. ZLIN AIRCRAFT a.s. je také poskytovatelem servisních služeb a držitelem všech nezbytných certifikátů k navrhování, výrobě a údržbě našich letadel pro civilní i vojenský sektor.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.