enderufrescn

Výcvik mechaniků

Výhody

Výhody

Profesionální tým • dlouhodobá zkušenost • jasná koncepce vzdělávání • aplikace nejnovějších poznatků z provozu letounů.
ZLIN AIRCRAFT na veletrhu FAMEX 2019 ZLIN AIRCRAFT na veletrhu FAMEX 2019

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat k návštěvě Mezinárodního veletrhu FAMEX 2019 ve dnech 24. - 27. dubna 2019 na Vojenské letecké základně v Santa Lucii, Mexiko.

PF 2019 PF 2019

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za dosavadní spolupráci, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do roku 2019.

Michal Hrůza nahrál videoklip k písni Nad světem (Nezapomínej) z filmu NARUŠITEL Michal Hrůza nahrál videoklip k písni Nad světem (Nezapomínej) z filmu NARUŠITEL

Silný a napínavý příběh českého leteckého esa, jeho kamarádů i bezbřehou lásku k létání přináší do kin film Narušitel. Michal Hrůza nyní přichází s videoklipem k tomuto filmu.

Archiv novinek

 

Organizace pro výcvik a údržbu

Nikdo nezná letadla ZLIN lépe než ti, kdo je postavili . Nezadržitelný vývoj letadlové techniky a používání nejmodernějších pokrokových technologií u nových letadel ZLIN automaticky vyvolává i odpovídající nutnost neustálého vzdělávání personálu našeho autorizovaného servisu.

Vybudovali jsme samostatné školicí středisko s řadou nezbytných přístrojů a pomůcek pro školení, máme team školitelů a jasné koncepce vzdělávání, která je zpracována s ohledem na rozdílné funkční specializace servisních služeb, kde zohledňuje potřeby rozsahu a stupně obtížnosti vzdělávání. Výsledkem je profesionální a odborně vysoce kvalifikovaný personál působící v našem autorizovaném servisu.

Využijte i vy příležitost rozšiřovat své vědomosti a dovednosti.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.