enderufrescn

Výcvik mechaniků

Výhody

Výhody

Profesionální tým • dlouhodobá zkušenost • jasná koncepce vzdělávání • aplikace nejnovějších poznatků z provozu letounů.
Martin Šonka se stal vicemistrem světa! Martin Šonka se stal vicemistrem světa!

Martin Šonka, partner a tvář naší společnosti ZLIN AIRCRAFT a. s. sice svůj boj o titul Mistra světa v Red Bull Air Race do šťastného konce nedotáhl, přesto předvedl skvělý výkon a stal se vicemistrem světa!

Martin Šonka v Portu zvítězil a dostal se znovu do čela šampionátu Martin Šonka v Portu zvítězil a dostal se znovu do čela šampionátu

Český pilot Martin Šonka vyhrál šestý závod světového šampionátu Red Bull Air Race v Portu. Díky vítězství se také vrátil dva závody před koncem do čela celkového pořadí.

Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby

Náměstek ministra průmyslu a obchodu České republiky Vladimír Bärtl použil pro dopravu na neformální zasedání Rady ministrů EU pro konkurenceschopnost do Tallinnu netradiční dopravní prostředek.

Archiv novinek

 

Organizace pro výcvik a údržbu

Nikdo nezná letadla ZLIN lépe než ti, kdo je postavili . Nezadržitelný vývoj letadlové techniky a používání nejmodernějších pokrokových technologií u nových letadel ZLIN automaticky vyvolává i odpovídající nutnost neustálého vzdělávání personálu našeho autorizovaného servisu.

Vybudovali jsme samostatné školicí středisko s řadou nezbytných přístrojů a pomůcek pro školení, máme team školitelů a jasné koncepce vzdělávání, která je zpracována s ohledem na rozdílné funkční specializace servisních služeb, kde zohledňuje potřeby rozsahu a stupně obtížnosti vzdělávání. Výsledkem je profesionální a odborně vysoce kvalifikovaný personál působící v našem autorizovaném servisu.

Využijte i vy příležitost rozšiřovat své vědomosti a dovednosti.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.