ZLIN AIRCRAFT letos mění svou tvář

ZLIN AIRCRAFT letos mění svou tvář

20.8.2019 07:18

Rok 2019 je pro ZLIN AIRCRAFT v mnoha ohledech velmi významný. Firma slaví 10 let od svého vzniku, rovněž si připomíná 85. výročí od chvíle, kdy byla v Otrokovicích Janem Antonínem Baťou zahájena výroba letadel. ZLIN AIRCRAFT oba tyto milníky bere jako motivaci a výzvu k dalšímu růstu, a podnikl proto letos celou řadu důležitých kroků.

Kromě nového loga a atraktivní webové prezentace se společnost pustila také do úpravy výrobního areálu, který tak prochází zásadní obměnou. Účelem modernizace venkovních i vnitřních prostor je nabídnout zaměstnancům komfortnější podmínky pro práci splňující vysoké nároky na bezpečnost. Stávající areál se současně promění v reprezentativní sídlo společnosti.

„Doposud jsme dokončili zateplení hlavní výrobní haly a kompletní výměnu oken. To přinese nejen energetické úspory, ale i příjemnější a bezpečné pracovní prostředí pro naše zaměstnance,“ uvedl ředitel společnosti ZLIN AIRCRAFT Miloslav Tutter.

Tím však není nákladná revitalizace výrobního areálu zdaleka u konce. Byly také zahájeny projektové práce na novém hutním skladu. K završení rekonstrukce hlavní komunikace pak zbývá prodloužení nové příjezdové cesty k původní. „Další na řadě jsou druhá montážní hala a zcela nové Training Center, realizace příprav těchto projektů probíhá už v těchto dnech. Podmínkou rozvoje společnosti ZLIN AIRCRAFT a.s. a uspokojení narůstající poptávky po letadlech ZLIN je být připraven,“ doplnil Miloslav Tutter na závěr.