ZLIN má nové logo

ZLIN má nové logo

9.8.2019 10:46

Jistě jste zaznamenali, že prezentace firmy ZLIN AIRCRAFT prošla významnou obměnou. Nové webové stránky, které vás srozumitelně navedou, ať už u nás chcete zakoupit jakýkoliv náš produkt nebo získat perspektivní a atraktivní práci. Současně představujeme také nové, moderní logo společností ZLIN. To jste kromě webu možná už zahlédli na firemních vozidlech. Nové logo začíná být postupně součástí všech propagačních a komunikačních materiálů společnosti.

Nové logo má vyjádřit prostřednictvím grafiky historii a prestiž letadel ZLIN. „Dva čtyřúhelníkové bloky tvoří písmeno Z, jako ZLIN, současně naznačují rotaci vrtule s radiálním rozvířením vzduchu okolo sebe v podobě dvou zeštíhlujících se chvostů,“ popisuje svou myšlenku autor loga David Polášek.

Nové logo již začíná reprezentovat společnost ZLIN AIRCRAFT doma i v zahraničí, proto bylo nezbytné, aby bylo snadno identifikovatelné s leteckým průmyslem, působilo dominantně a symbolizovalo globální trh. „Znak má v sobě jasně definovaný význam, který se zřetelně propojuje s našimi produkty i bez slovního označení ZLIN AIRCRAFT. Kruhový tvar znaku pak vyjadřuje světovost našich letadel,“ představil nové logo Ing. Miloslav Tutter, ředitel společnosti ZLIN AIRCRAFT.