ZLIN AIRCRAFT

Letecké komponenty

V oblasti vývoje, výroby i servisu leteckých kol a brzd pro vojenská i civilní letadla patříme k nejstarším leteckým značkám na světě, naše tradice sahá do roku 1934.

kola a brzdy

Stojíme si za výjimečnou kvalitou. Díky bohatým zkušenostem s takovou specifickou výrobou splňují naše produkty mimořádné nároky na spolehlivost, klimatickou odolnost, nízkou hmotnost a bezpečnost leteckého provozu.

Jsme držiteli všech nezbytných certifikátů pro civilní i vojenský segment.

vystřelovací sedačky

Vysoká technická úroveň a pověstná zručnost všech našich zaměstnanců ZLIN jsou uplatňované při vývoji, výrobě i servisu kompletních mechanických částí vystřelovacích sedadel pro všechny typy vojenských proudových letounů společnosti Aero Vodochody.

kooperace

ZLIN AIRCRAFT je světově proslulý vysokou úrovní technologie přesného obrábění, uměním klempířských i náročných svářečských prací. Dokážeme přizpůsobit výrobní program a technologie na míru požadavkům našich zákazníků.

Jsme dlouholetým významným a spolehlivým dodavatelem kooperací pro výrobce leteckých motorů GE Aviation, civilních dopravních letounů Aircraft Industries i vojenských letounů Aero Vodochody.

avionika a přístroje

Letouny ZLIN jsou vybavené moderní avionikou GARMIN, která zabezpečuje přehlednost a jednoduché ovládání kokpitu a poskytuje nezbytný komfort pro jakýkoliv druh letecké činnosti.

GARMIN 500TXi instalujeme do ZLIN Z 242L a spolu s autopilotem do ZLIN Z143 LSi.

Optoelektronická zařízení

Letadla ZLIN lze na přání zákazníka vybavit několika druhy optoelektronických zařízení. Máme zkušenosti s instalací technického vybavení pro různé letecké činnosti: pobřežní hlídkování, protipožární asistenci, záchranu osob nebo majetku apod.

Výrobní a technologické možnosti

ZLIN AIRCRAFT je kromě mnoha různých specializovaných technologií vybavený pro výrobu nosných konstrukcí z tvářeného plechu i obráběných, svařovaných a nýtovaných dílů a sestav.

Provádíme povrchové úpravy ocelových podsestav i podsestav ze slitin hliníku, včetně speciálních nátěrů a konečných úprav.

Výrobní a technologické možnosti

  • tváření plechu
  • obrábění
  • svařování
  • nýtování
  • montáž
  • kontrola a zkoušení

Kontaktujte nás

Napište nám, co vás zajímá. Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Napište nám

Zavoláme vám