ZLIN AIRCRAFT

O nás

Patříme k historicky nejstarším leteckým značkám světa. Věhlasná tradice výroby letadel ve Zlíně se začala psát již v roce 1934, kdy Jan Antonín Baťa založil Zlínskou leteckou a.s. Díky vývoji i výrobě bezpečných a spolehlivých letounů a komponentů jsme mezi světovými výrobci letadel brzy obsadili přední pozici.
Značku ZLIN AIRCRAFT reprezentují kvalita, tradice, spolehlivost a bezpečnost.

historie zlin aircraft

Během naší 85leté existence jsme dokázali vyrobit okolo 7 200 letadel pro zákazníky do více než 50 zemí. Komponenty a náhradní díly vyrábíme v rámci partnerské kooperací rovněž pro letouny L-410, L-610, větroně L-23, L-33 a mnoho dalších.

Naší výrobou „prošly“ v historii našich předchůdců i podvozkové systémy pro letouny, které byly používané v naší armádě. Například MIG 15, 19, 21, IL 10, IL 14, JAK 11, AN 28, L-60 Brigadýr, Ae-45, L-200 Morava a další.

Zlin aircraft kariéra

Staňte se součástí ZLIN AIRCRAFT! Rozrůstáme se a stále hledáme nové posily do týmu. Chcete být součástí firmy s úspěšnou historií a perspektivní budoucností? Níže naleznete seznam pozic, které právě obsazujeme.

Nenašli jste nic, co by vás lákalo? Schopní lidé u nás naleznou uplatnění vždy. Zašlete nám prosím svoje CV nebo nám nechte kontakt a my se vám ozveme. Děkujeme.

volné pozice

certifikáty

Společnost ZLIN AIRCRAFT a. s. je držitelem všech nezbytných oprávnění pro svou činnost. Komplexní činnost Original ZLIN Service je pravidelně několikrát ročně kontrolovaná autorizovanými audity nezávislých certifikačních organizací.

Kontaktujte nás

Napište nám, co vás zajímá. Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Napište nám

Zavoláme vám