ZLIN AIRCRAFT

Volná místa

Hledáme energické a kreativní posily do týmu ZLIN AIRCRAFT! Pojďte s námi spolupracovat na projektech pro celý svět, budujte spolu s námi dobré jméno značky s dlouholetou tradicí. Níže naleznete seznam volných míst.

Své zaměstnance hýčkáme hned několika atraktivními benefity:

  • přispíváme na stravování, máme vlastní jídelnu i zdravé svačinky na pracovišti
  • poskytujeme příspěvek na dopravu i bydlení
  • rozvíjíme potenciál zaměstnanců prostřednictvím vzdělávacích kurzů
  • pořádáme nezapomenutelné zaměstnanecké akce (večírky, zájezdy…)
  • umožňujeme pružný začátek a konec pracovní doby (platí pro konkrétní pozice)
  • nabízíme služební telefon, notebook a automobil i pro soukromé účely (platí pro konkrétní pozice)
  • a další...
Dispečer v letecké výrobě
Nástup: dle dohody

Popis pracovního místa

Dispečer sestavuje a zajišťuje základní údaje pro výrobu. Vypracovává příslušnou dokumentaci. Spolupracuje s plánováním výroby a mistry. Operativně řeší nenadálé výrobní situace s cílem minimalizovat výrobní prostoje a ztráty.

Požadavky na uchazeče

  • SŠ, VŠ ve skupině oborů strojírenství, letectví
  • základy technologie, znalost výkresové dokumentace
  • znalost systémů a standardů jakosti a kvality
  • znalost práce na PC, komunikativnost, samostatnost
  • flexibilita, orientace v informacích, řešení problémů
  • plánování a organizování

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zajímavá práce v atraktivním odvětví
  • zaměstnanecké benefity

Přihlásit se jako uchazeč o toto místo

Reagovat na tento inzerát můžete pomocí níže uvedeného formuláře nebo na e-mailu personalni@zlinaircraft.eu, případně telefonicky na +420 725 266 702, kde vám také rádi poskytneme další informace.

Frézař

Pracovník se věnuje obsluze a seřizování frézovacích strojů. Pracuje dle stanovených pracovních postupů.

  • střední odborné vzdělání v oboru strojírenství
  • praxe v oboru minimálně 3 roky
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • zajímavá práce v atraktivním odvětví

Obsluha a seřizování CNC

Pracovník na této pozici se věnuje obsluze CNC stroje (soustruh frézka) a dolaďování korekcí stroje. Pracuje s výkresovou dokumentací.

  • praxe v obsluze CNC soustruhu nebo frézky min. 2 roky
  • vyučení v oboru výhodou
  • práce s výkresovou dokumentací
  • orientace v obrábění
  • technické myšlení
  • zodpovědnost, pečlivost a schopnost učit se

Nabízíme

OBCHODNÍK/OBCHODNICE (zahraniční obchod)
Nástup: Ihned, nebo dle dohody.

„Umíte prodat téměř cokoli? Pojďte prodávat letadla „ZLIN“, patřící k historicky nejstarším leteckým značkám světa!“

Náplň práce:

- denní komunikace se zahraničními obchodními partnery

- zpracování nabídek, vyřizování objednávek, jednání o smlouvách

- vedení agendy obchodního případu

- spolupráce s technickým útvarem (zejm. technické podmínky dodávek)

- spolupráce s útvarem jakosti (zejm. vyřizování reklamací)

- zpracování plánu prodeje a podkladů pro plánování výroby, pro expedici i fakturaci

Požadujeme:

- VŠ vzdělání, nejlépe strojírenského směru, popř. mezinárodní obchod

- analytické i obchodní myšlení, výborné vyjednávací schopnosti, diplomatické a distingované vystupování

- zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu; samostatnost

- organizační schopnosti, preciznost, schopnost dotahovat věci do konce

- znalost anglického jazyka (minimálně úroveň B2, slovem i písmem)

- praxe v obchodu, minimálně 2 roky

Výhodou, ale ne nutností:

- znalost dalšího jazyka, nejlépe španělština, francouzština

- praxe v leteckém průmyslu

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí, navazující na odkaz J. A. Bati

- zajímavou práci v atraktivním výrobním odvětví

- motivující mzdové podmínky

- pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova

- vzdělávací kurzy

- příspěvek na dopravu

- závodní stravování, „zdravé svačinky“

- služební telefon, notebook

- zaměstnanecké akce (večírky, zájezdy)

Kontaktujte nás

Napište nám, co vás zajímá. Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Napište nám

Zavoláme vám