enderufrescn

Letecké komponenty

Výhody

Výhody

Originální náhradní díly garantované výrobcem • garance bezpečnosti a spolehlivosti provozu • úspora provozních nákladů • dokonalá a spolehlivá funkčnost • žádné kompromisy mezi cenou a kvalitou • objednávka online snadno a rychle.
PF 2019 PF 2019

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za dosavadní spolupráci, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do roku 2019.

Michal Hrůza nahrál videoklip k písni Nad světem (Nezapomínej) z filmu NARUŠITEL Michal Hrůza nahrál videoklip k písni Nad světem (Nezapomínej) z filmu NARUŠITEL

Silný a napínavý příběh českého leteckého esa, jeho kamarádů i bezbřehou lásku k létání přináší do kin film Narušitel. Michal Hrůza nyní přichází s videoklipem k tomuto filmu.

Připravujeme pro vás nové webové stránky! Připravujeme pro vás nové webové stránky!

Vážení návštěvníci, dovolujeme si vás informovat, že v současné době pro vás připravujeme nové přehledné webové stránky.

Archiv novinek

 

ZLIN AIRCRAFT: VÝROBCE LETECKÝCH KOMPONENTŮ

Dominantním programem společnosti není jen výroba letadel. Od samého počátku vyvíjíme, testujeme a vyrábíme kola, brzdy a padákové díly nejen pro svá letadla, ale i pro další výrobce v civilním i vojenském sektoru po celém světě. Naše certifikované výrobky splňují nejpřísnější individuální požadavky na širokou paletu letových misí při nejrůznějších podmínkách.

Kola a brzdy vyrábíme rovněž pro letadla L 159 ALCA, L-410, větroně L-23, L-33 a mnohé další typy. Mezi výrobky jsou i vystřelovací sedačky, stabilizátory a směrovky.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.