enderufrescn

Letecké komponenty

Výhody

Výhody

Originální náhradní díly garantované výrobcem • garance bezpečnosti a spolehlivosti provozu • úspora provozních nákladů • dokonalá a spolehlivá funkčnost • žádné kompromisy mezi cenou a kvalitou • objednávka online snadno a rychle.
Martin Šonka se stal vicemistrem světa! Martin Šonka se stal vicemistrem světa!

Martin Šonka, partner a tvář naší společnosti ZLIN AIRCRAFT a. s. sice svůj boj o titul Mistra světa v Red Bull Air Race do šťastného konce nedotáhl, přesto předvedl skvělý výkon a stal se vicemistrem světa!

Martin Šonka v Portu zvítězil a dostal se znovu do čela šampionátu Martin Šonka v Portu zvítězil a dostal se znovu do čela šampionátu

Český pilot Martin Šonka vyhrál šestý závod světového šampionátu Red Bull Air Race v Portu. Díky vítězství se také vrátil dva závody před koncem do čela celkového pořadí.

Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby Náměstek Bärtl představil v Estonsku výcvikový letoun české výroby

Náměstek ministra průmyslu a obchodu České republiky Vladimír Bärtl použil pro dopravu na neformální zasedání Rady ministrů EU pro konkurenceschopnost do Tallinnu netradiční dopravní prostředek.

Archiv novinek

 

ZLIN AIRCRAFT: VÝROBCE LETECKÝCH KOMPONENTŮ

Dominantním programem společnosti není jen výroba letadel. Od samého počátku vyvíjíme, testujeme a vyrábíme kola, brzdy a padákové díly nejen pro svá letadla, ale i pro další výrobce v civilním i vojenském sektoru po celém světě. Naše certifikované výrobky splňují nejpřísnější individuální požadavky na širokou paletu letových misí při nejrůznějších podmínkách.

Kola a brzdy vyrábíme rovněž pro letadla L 159 ALCA, L-410, větroně L-23, L-33 a mnohé další typy. Mezi výrobky jsou i vystřelovací sedačky, stabilizátory a směrovky.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

EU fonds
Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.